19. kolo: Bad Boys - Virus

15.02.2020 17:42

Pátek coby šofér odváží do dalekého Jablůnkova Lukáše, Zbyška, Botu a ottu.

Proti této sestavě nastupují domácí ve složení: Lysek, Maštalíř, Jochymek, Twyrtek, jako náhradník Kadlubiec.

Úvod vychází domácím báječně - 4:0. Druhou čtvrtinu uplichtíme, když boduje otto a Zbyšek.

Do 501 DO nastupuje, již tradičně, Pátek, sedí otto. Do cricketu opět Pátek, sedí Zbyšek.

První párovku prohráváme 2:1, druhou stejným poměrem vahráváme. Stav zápasu je 7:3 pro domácí tým.

Plichta ve třetí sadě, kdy boduje otto a Bota, však znamená, že Bad Boys dnes bez bodu nezůstanou - 9:5. Pokud tedy chceme nějaký bodík získat, je třeba vyhrát zbylé čtyři hry.

První krok dělá svou výhrou Lukáš. Pak ovšem prohrává Zbyšek a o bodech je dnes rozhodnuto. Prohrává i Bota. otto taktéž.

Zápas končí výhrou domácích 12:6, 28:21.

Virus:

Uvíra 4/1 (4:6),

Výtisk 4/1 (4:7),

Armlich 4/1 (4:7), 1x 171,

Březina 4/2 (6:5).

Za týden, v neděli 23. února od 16:30 hod., uzavřeme druhou třetinu ligového ročníku. Soupeřem ve 20. kole budou havířovští BROOKLYN BULL´S.