25. kolo: Virus - Slezští rytíři

01.04.2016 17:21

Po pauze způsobené Velikonocemi máme na programu již 25. kolo tohoto ročníku. To k nám do klubu přivede Slezské rytíře z Českého Těšína.

Máme klukům co vracet. Na jejich terčích se nám příliš nedařilo a odjeli jsme s porážkou 11:7. Nezklamal akorát Zbyšek, který uhrál plný počet bodů, po jednom bodu přidali Jirka s ottou. Pájovi se nezadařilo navýšit náš bodový stav.

Už se těšíme na zajímavý duel.

A zajímavý pro příchozí fanoušky Mirku se Zdeňkem asi byl.

Nezačínáme dobře, 1:3, boduje otto. Pokračujeme ve stejném duchu, 2:6 a nevypadá to vůbec dobře. Boduje Zbyšek.

Stáhnout náskok soupeřů se daří v 501 DO. Ale vzápětí si tento bod berou rytíři nazpátek v cricketu.

3:7 a vypadá to na výprask. I po třetí čtvrtině, kdy boduje Zbyšek s Jirkou, 5:9.

Pokud chceme alespoň bod z dnešního zápasu, musí všichni čtyři hráči zabodovat.

Lukáš i Zbyšek mají splněno. Na terči už hraje Jirka. Jde i otto. Průběh obou zápasů je podobný. Oba dva to mají 1:1. Jirka končí dříve, vítězně !

otto je na double asi o 3 šipky dříve. A nic :-D. Po asi dvou "dablovacích" kolech je dnes pro Virus šťastné políčko D 2. otto trefuje, remíza 9:9 a jde se na prodloužení.

To zvládají lépe hosté.

9:10, 24:24 je konečný výsledek nekonečně dlouhého utkání.

Bodík je dobrej, vzhledem k vývoji utkání.

Soupeř hrál velice dobré šipky. Podbiol předvedl jedno bingo. Za Virus otto 180 a Jiřík 171.