28. kolo: Orli - Virus

24.04.2016 15:54

V prvním domácím zápase jsme s dnešním soupeřem prohráli. Bodovali Jirka, Lukáš i otto, všichni shodně po dvou bodech. Libor vyšel naprázdno.

V pátek zajíždíme k odvetě do Orlové. Řídí Jirka, dále Libor, Lukáš, Zbyšek a otto.

Přijíždíme s dostatečnou časovou rezervou. Po rozházení se zahajujeme dnešní souboj. Jde o hodně, oba týmy se krčí u konce tabulky, tak je o co hrát.

První čtvvrtinu prohrává Lukáš svůj zápas s Markem Ticem 2:1, ostatní tři (Jirka, Zbyšek i otto) vyhrávají.

Druhá čtvrtina dopadla stejně, 3:1 pro Virus, když opět 2:1 s Markem prohrává otto. Stav 6:2 pro Virus je více než nadějný pro zisk nějakého důležitého bodíku.

Obě čtyřhry vyhrávají poměrem 2:1 domácí hráči. Stahují tak náš náskok na 2 body - 6:4.

Třetí čtvrtina končí smírně, vyhrávají Jirka a otto. Stav 8:6 a k důležitým bodíkům máme blíže.

Poslední čtvrtina.

Na terčích je Jirka (dnes zatím stoprocentní) a Zbyšek. Jiřík prohrává s Markem Ticem, Zbyšek připisuje na naše konto bod - 7:9 a s práznou dnes neodjedeme.

Poslední dva zápasy hraje Lukáš a otto. Lukáš zvládá svůj zápas, desátý bod zápasu. otto prohrává, zápas končí naší výhrou 10:8, 26:21.

Domácí Marek Pospíchal hází jediné bingo zápasu.